Έμβλημα Πολυτεχνείου Κρήτης
Το Πολυτεχνείο Κρήτης στο Facebook  Το Πολυτεχνείο Κρήτης στο Instagram  Το Πολυτεχνείο Κρήτης στο Twitter  Το Πολυτεχνείο Κρήτης στο YouTube   Το Πολυτεχνείο Κρήτης στο Linkedin

Νέα / Ανακοινώσεις / Συζητήσεις

Οδηγίες για την εξέταση του μαθήματος "Διαφορικές Εξισώσεις" - ΗΜΜΥ

  • Συντάχθηκε 16-02-2011 17:42 από Dafni Manousaki Πληροφορίες σύνταξης

    Email συντάκτη: dmanousaki<στο>tuc.gr

    Ενημερώθηκε: -

    Ιδιότητα: ΔΕΠ ΗΜΜΥ.
    Η εξέταση του μαθήματος "Διαφορικές Εξισώσεις" για το τμήμα ΗΜΜΥ
    θα γίνει αύριο 14:00-17:00 στο Α2.

    Ως συνήθως, θα ζητήσω από τους εξεταζόμενους σε κάθε αίθουσα, την τρίτη, έκτη, ένατη, κλπ σειρά καθισμάτων να τις αφήσουν κενές, ώστε να έχω πρόσβαση σε κάθε εξεταζόμενο.

    Στην εξέταση, μαζί με τα θέματα, θα μοιραστούν τυπολόγια (δεν θα επιτραπούν δικές σας σημειώσεις).

    Δεν θα επιτραπούν τα κινητά τηλέφωνα (κλειστά ή ανοιχτά) κατά τη διάρκεια της εξέτασης, παρακαλώ μεριμνήστε ανάλογα (π.χ. φέρετε ρολόι χειρός).

    Δεν θα επιτραπεί η έξοδος από τις αίθουσες καθ' όλη τη διάρκεια της εξέτασης.

    Δεν θα επιτραπεί η συμμετοχή στην εξέταση σε άτομα που δεν είναι εγγεγραμμένα στο μάθημα
    (αφήστε τους φίλους σας στο σπίτι!)

    Τέλος, μην ξεχάσετε να φέρετε μαζί σας την αστυνομική σας ταυτότητα (ή άδεια οδήγησης).


    Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία !!!

    Δάφνη Μανουσάκη

  • Συντάχθηκε 17-02-2011 11:00 από Ilias Staboliadis Πληροφορίες σύνταξης

    Email συντάκτη: istaboliadis<στο>tuc.gr

    Ενημερώθηκε: -

    Ιδιότητα: σύνταξη/αποχώρηση ΔΕΠ ΜΗΧΟΠ.
    Πόσοι είναι εγγεγραμμένοι στο μάθημα διαφορικές εξισώσεις ανά Τμήμα ;

  • Συντάχθηκε 17-02-2011 11:48 από Dafni Manousaki Πληροφορίες σύνταξης

    Email συντάκτη: dmanousaki<στο>tuc.gr

    Ενημερώθηκε: -

    Ιδιότητα: ΔΕΠ ΗΜΜΥ.
    "Staboliadis Ilias" έγραψε:

    Πόσοι είναι εγγεγραμμένοι στο μάθημα διαφορικές εξισώσεις ανά Τμήμα ;


    ΜΠΔ: 328
    ΜΗΧΟΠ: 187
    ΗΜΜΥ: 380 (εαρινό 2010)

  • Συντάχθηκε 17-02-2011 13:08 από Ilias Staboliadis Πληροφορίες σύνταξης

    Email συντάκτη: istaboliadis<στο>tuc.gr

    Ενημερώθηκε: -

    Ιδιότητα: σύνταξη/αποχώρηση ΔΕΠ ΜΗΧΟΠ.
    Απλά δεν είχα καταλάβει την ανάγκη να έχουν ταυτότητα, εγώ εάν είχα 380 δεν θα αναγνώριζα κανέναν τη στιγμή που στο δικό μου μάθημα τουλάχιστον παρακολουθούν ελάχιστοι.


  • Συντάχθηκε 17-02-2011 19:06 από Alexios-Konstantinos Balatsoukas-Stimming Πληροφορίες σύνταξης

    Email συντάκτη: abalatsoukasstimming<στο>tuc.gr

    Ενημερώθηκε: 17-02-2011 19:08

    Κύρια: απόφοιτος ΜΔΕ/Διδ. ΗΜΜΥ. Άλλες ιδιότητες: απόφοιτος προπτυχιακός ΗΜΜΥ
    Συγγνώμη που κάνω συζήτηση στην κατηγορία των ανακοινώσεων, αλλά προσωπικά δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο κάποιος που δεν είναι αστυνομικός (ή κάτι παραπλήσιο) έχει το δικαίωμα να ζητήσει να δει την αστυνομική ταυτότητα. Δε λέω να μη γίνεται ταυτοποίηση, απλά πιστεύω ότι αρκεί το πάσο ή η φοιτητική ταυτότητα.

    Καλή δύναμη για τη διόρθωση εύχομαι.

© Πολυτεχνείο Κρήτης 2012