Συντάχθηκε 16-02-2011 15:43
από Dimosthenis Ellinas
Συνήθεις Διαφορικές Εξισώσεις
ΜΗΠΕΡ 3ο εξάμηνο
http://www.eclass.tuc.gr/courses/SCI112/
Εξέταση εργαστηρίου Τρίτη 22/2/2011, έναρξη 09.00
Εργαστήρια Υπολογιστών ισόγειο κτηρίου Κ2
Η εξέταση θα διαρκεί 45 λεπτά. Πρώτα θα εξετασθούν οι εγγεγραμμένοι των 4 εργαστηριακών ομάδων της Παρασκευής και στην συνέχεια οι εγγεγραμμένοι των 2 εργαστηριακών ομάδων της Δευτέρα.
Λόγων τεχνικών περιορισμών της υποδομής Η/Υ της αίθουσας οι φοιτητές θα εξετάζονται διαδοχικά
ανά δεκάδες.
Ο διδάσκων
Δ Έλληνας
09.00-09.45
1 Παπαδόπουλος Σάββας 2009050036
2 Φρελόπ Ομάρ-Ευθύμιος 2009050002
3 Σιάτου Αλεξάνδρα 2009050007
4 Ρίζου Ζωή 2009050006
5 Μπούρα Δανάη 2009050003
6 Μοριανού Γιασεμή 2009050022
7 Γκρίλλα Ελένη 2009050068
8 Χριστοφοράκη Μαρία 2009050051
9 Μπέτση-Αργυροπούλου Ιωάννα 2009050024
10 Παπαδόσηφου Βιργινία 2009050012
10.00-10.45
1 Κόκκα Αλίκη 2009050067
2 Παπαγεωργίου Χρήστος 2009050042
3 Καλέμη Ευαγγελία 2009050005
4 Χατζηβγέρη Αργυρώ 2009050062
5 Αγιουτάντη Ελευθερία 2009050001
6 Κομιώτη Έφη 2009050044
7 Μαντόγλου Αλέξανδρος 2009050031
8 Νιάρχος Γεώργιος 2009050035
9 Τσιοταλακίδης Απόστολος 2009050086
10 Κασίμης Στέφανος 2009050009
11.00-11.45
1 Γασπαράκης Κωνσταντίνος 2009050095
2 Ρεγκούζας Παναγιώτης 2009050013
3 Ντινιούρης Θωμάς 2009050078
4 Τουντς Ελμάς 2006050053
5 Κουτσέλλης Λεωνίδας 2008050042
6 Κολαΐτη Τερέζα 2009050032
7 Μακρή Χρυσάνθη 2009050004
8 Αλευρά Μαριάνθη 2009050048
9 Κωτσοπούλου Αναστασία 2009050085
10 Γκεζερλής Παναγιώτης 2009050074
12.00-12.45
1 Γεωργιάδη Στεφανία 2009050033
2 Μπαρούτα Τριανταφυλλιά 2009050039
3 Φαρμάκη Ελένη 2009050089
4 Ντουζίδης Αθανάσιος 2009050025
5 Μουστάκης Γιώργος 2009050019
6 Κωστόπουλος Γιώργος 2009050026
7 Γερολυμάτου Γεωργία 2009050054
8 Παπαγγελή Ιωάννα 2009050049
13.00-13.45
1 Σπαής Γιώργος 2009050018
2 Γκουντέλιας Δημήτρης 2009050017
3 Ανδριώτης Κωνσταντίνος 2009050041
4 Παπαδημητρόπουλος Χρήστος 2008050075
5 Τάσσης Λάμπρος 2009050059
6 Τζίμας Γεώργιος 2009050065
7 Κουρή Αμαρυλλίς-Ιωάννα 2009050020
8 Γαρδέλης Αλέξανδρος 2009050083
9 Κάπαρης Ιάκωβος-Λάζαρος 2009050038
14.00-14.45
1 Ιωαννίδου Ελένη
2 Φλωρή Κατιάνα
3 Καλογεράκη Τζίνα
4 Καραφίνα Παναγιώτα
5 Στραβόλαιμος Κυπριανός
6 Γιδάς Αθανάσιος
7 Ανδριώτης Κωνσταντίνος
8 Βάγκνερ Κάρολος
9 Νίκα Ελισάβετ
15.00-15.45
1 Βατούγιου Εύα
2 Γκιώνη Γκαμπριέλα
3 Δεμεντή Νάντια
4 Κουμή Ινώ
5 Τσατσαμπά Βασιλική
6 Παλανδρής Χριστόδουλος
7 Τσόντζος Γιάννης
8 Πήττας Θεόδωρος
9 Σελούντος Δημήτρης
16.00-16.45
1 Κατσανεβάκη Μαρτσέλα
2 Δαπόλας Ιωάννης
3 Φραντζής Θάνος
4 Μπορμπουδάκης Μιχάλης
5 Κοντογιάννης Αλέξανδρος
6 Λακιωτάκη Αργυρώ
7 Δαριβιανάκης Μιχάλης